Παρασκευή, 17 Μαΐου 2024  16:11:16
Βρίσκεστε εδώ: ΑρχικήΧρήσιμαΠανελλαδικές ΕξετάσειςΕξετάσεις 2022Ενισχυτική Διδασκαλία για ειδικά μαθήματα Πανελλαδικών Eξετάσεων 2022

Ενισχυτική Διδασκαλία για ειδικά μαθήματα Πανελλαδικών Eξετάσεων 2022

Έχει δημοσιευθεί σε ΦΕΚ η υπουργική απόφαση για οργάνωση ενισχυτικής διδασκαλίας για τα ειδικά μαθήματα των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2022.

Μπορείτε να δείτε την υπουργική απόφαση εδώ.

Όσοι ενδιαφέρονται θα πρέπει μέχρι αύριο (Πέμπτη 21-10-2021) να υποβάλουν ηλεκτρονικά (στο e-mail του σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) την ακόλουθη αίτηση στο σχολείο (Η αίτηση υποβάλεται από τον γονέα-κηδεμόνα για ανήλικο μαθητή/τρια ή από τον ίδιο τον μαθητή/τρια σε περίπτωση ενήλικου μαθητή/τριας).

Υπόδειγμα Αίτησης.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 4 επισκέπτες και κανένα μέλος