Πέμπτη, 2 Μαΐου 2024  18:27:50
Βρίσκεστε εδώ: ΑρχικήΧρήσιμαΠανελλαδικές ΕξετάσειςΕξετάσεις 2021Δημιουργία κωδικού ασφαλείας για την ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.)

Με εγκύκλιό του, το Υπουργείο Παιδείας, ενημερώνει τους υποψηφίους των Πανελλαδικών εξετάσεων 2021 που επιθυμούν να υποβάλουν Μηχανογραφικό Δελτίο (Μ.Δ.) και/ή Παράλληλο Μηχανογραφικό Δελτίο (Π.Μ.Δ.) ότι πρέπει να προσέλθουν στο Λύκειό τους, προκειμένου να αποκτήσουν προσωπικό κωδικό ασφαλείας.

Η προθεσμία για την απόκτηση προσωπικού κωδικού ασφαλείας είναι μέχρι και την Τετάρτη 30 Ιουνίου.

Δείτε την σχετική εγκύκλιο εδώ.

Επίσης οι τελειόφοιτοι μαθητές μπορούν από Δευτέρα 28 Ιουνίου να παραλαμβάνουν και το Απολυτήριό τους.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 6 επισκέπτες και κανένα μέλος