Σάββατο, 18 Μαΐου 2024  20:48:14
Βρίσκεστε εδώ: ΑρχικήΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣΠρόσκληση μαθητών/τριών σε τηλεδιάσκεψη με το Πανεπιστήμιο Δυτ. Μακεδονίας

Πρόσκληση μαθητών/τριών σε τηλεδιάσκεψη με το Πανεπιστήμιο Δυτ. Μακεδονίας

Σας ενημερώνουμε ότι στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού και επαγγελματικού προσανατολισμού των μαθητών/τριών των Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων (ΓΕ.Λ. & ΕΠΑ.Λ.) της περιφέρειας Ηπείρου, θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή επιμορφωτική εκδήλωση η οποία υλοποιείται με την ευθύνη του Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, με έδρα την Κοζάνη.

Η εκδήλωση απευθύνεται στους μαθητές/τριες των ΓΕ.Λ & ΕΠΑ.Λ, καθώς και στους γονείς & κηδεμόνες τους και θα πραγματοποιηθεί μέσω της διαδικτυακής πλατφόρμας zoom τη Δευτέρα 8 Μαρτίου 2021 και ώρα 15.00.

Για τη συμμετοχή στην εκδήλωση θα χρειαστεί, αρχικά, να κατεβάσετε στον Η/Υ την εφαρμογή από το https://zoom.us/download (Ζοοm Client for Meetings) και στη συνέχεια να επιλέξετε τον ακόλουθο σύνδεσμο:

Link τηλεδιάσκεψης

Δείτε αναλυτικά το σχετικό έγγραφο της Περιφερειακής Δ/νσης Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης Ηπείρου, καθώς και την πρόσκληση εδώ.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 5 επισκέπτες και κανένα μέλος