Κυριακή, 5 Μαΐου 2024  22:24:17
Βρίσκεστε εδώ: ΑρχικήΓΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥΑποτέλεσμα Αξιολόγησης Προσφορών για την μετακίνηση των μαθητών της Β' Τάξης στην Αθήνα

Για την μετακίνηση των μαθητών της Β' Τάξης του σχολείου μας στην Αθήνα από την Παρασκευή 13/12/2013 έως και την Κυριακή 15/12/2013 (στα πλαίσια εκπαιδευτικής επίσκεψης στη Βουλή των Ελλήνων) κατέθεσαν οικονομικές προσφορές τα ακόλουθα γραφεία τουρισμού:

• Γραφείο Γενικού Τουρισμού - ΚΤΕΛ Ν. Πρέβεζας Α.Ε.
  • Kosmas Tours - Travel services
  • Papadimas Travel

Για την αξιολόγηση των προσφορών συγκροτήθηκε επιτροπή αξιολόγησης. (Πράξη 1/11-11-2013)

Η επιτροπή αποτελούμενη από τους 1) Καμπουράκη Κωνσταντίνο, διευθυντή του σχολείου ως πρόεδρο 2) Κοντογιάννη Βασιλική, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ10 ως μέλος 3) Παπαδιώτη Θεόδωρο, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ02 ως μέλος 4) Βάσσιο Απόστολο, Πρόεδρο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων ως μέλος και 5) τους προέδρους των πενταμελών συμβουλίων των τμημάτων της Β' τάξης (Ρυακιωτάκη Ευριπίδη, Τσεβρενίδη Χρήστο, Κολιοπάνο Αθανάσιο, Ζαχάρη Χρήστο) επέλεξε (πράξη 2/13-11-2013) για τη μετακίνηση προς και από την Αθήνα το Τουριστικό γραφείο ΚΤΕΛ Ν. Πρέβεζας το οποίο πληροί όλες τις προϋποθέσεις.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 12 επισκέπτες και κανένα μέλος